پارک اکشن کلاس HBO Max s برای تابستان دلتنگی به من داد که مادر ژنرال X هرگز اجازه نداد

بزرگ شدن در لاس وگاس در اوایل aughts، تنها گزینه برای گردش تابستانی که در یک کازینو وجود نداشت، چیزی بود که خانواده من به "پول جالب" لقب دادند - استخر تفریحی ساده و ساده. در آنجا، دستگاه‌های شناور مورد نیاز بودند، lifeguards مراقب هر زاویه‌ای و بدترین آسیب بود. وقتی برادر کوچک‌تر من و من کمی بزرگ‌تر شدیم، ما شروع به صرف بخشی از تعطیلات تابستانی مان با مادر خود در شهر زادگاهش پیتسبورگ کردیم، که برای ما بسیار هیجان‌انگیز بود، زیرا مزه کوچکی از همان آزادی را داشت که او به عنوان یک بچه داشت. ما می‌تونیم بدون نظارت والدین تا ساعت ۷ - یازده راه بریم. ژنرال X برای این کار ساخته شده‌است. نسل بیبی و Z، وقتی که به پارک‌های آبی محلی رسیده بود، در کنار ما محتاط بود، انگار که ما در sandcastle یا Settlers پارک Wave Pool بودیم، او به ما هشدار داده بود که در مورد استخر موج یا اسلاید بالا مراقب باشیم - هشداری که این کودک بدون جر و بحث به آن‌ها اعتنایی نکرد. اما وقتی که دوستان دبیرستان مادرم با ما بودند، من زمانی که فیلم مستند فیلم مستند ماکس tedOpinionOpinion را تماشا کردم و متوجه شدم که آن‌ها هم نگرانی‌های او و هم دوستانش را در فیلم "پارک اکشن" نیوجرسی تماشا کرده بودند، متوجه شدم که هر دو نشریه آن را "خطرناک‌ترین تفریحات آمریکا" در سال ۱۹۷۸ تا سال ۱۹۹۶ تماشا کرده‌اند.

افراد و بزرگسالان به طور یکسان برای اجرای amok شش کشته و تعداد مشخصی از صدمات جدی در اثر سرگرمی و مقررات سست در آن زمان رخ داده است. پارک اکشن سرانجام با چندین دادخواست برخورد کرد و بدهی ها را ورشکسته کرد و پارک را ورشکسته کرد و باعث بسته شدن اولین رسمی آن شد. تماشای مستند واضح است که بچه های ژنرال X (و حتی برخی هزاره های اولیه) با مجموعه ای متفاوت از اصول زندگی می کردند تا ترس های محدود در نسل من: آنها نبودند. خودشان در عوض ، آنها به ظاهر به دنبال انواع خاصی از هیجان های گروهی بودند تا خود را از آنچه که به عنوان سختی والدین بومر کودک خود می دیدند جدا کنند. با افزایش سن ، کبودی های محو شده ، استخوان ها و داستان های شفابخش برای گفتن ، آنها همچنین عواقب رفتار کودکانه را که می تواند خیلی دور باشد ، درک کردند (شاید کمی برای فرزندانشان). بسیاری از آن نوجوانانی که زمانی جرأت عقب نشینی داشتند. بدون اینکه به والدین خود بگویند سرانجام بزرگ شدند تا فرزندان خود را بزرگ کنند تا از استخرهای موج به طور کامل جلوگیری کنند ، از Tarzan Swing پارک اکشن یا سفرهای جاده ای به شهر آتلانتیک رفتند. بچه هایی که نسبتاً آزاد بودند ، همانطور که می خواستند و اعتماد می کردند ، گاه به گاه آن را پس می دهند ، قبل از این که بخواهند هر حرکتی فرزندان خود را بدانند و به ما یاد می دادند که امن تر است که به آنها بگوییم کجا هستیم ، همچنین. زادگاه من در لاس وگاس تا سال 2013 قیامت آبشار را ندیدم ، دقیقاً همانطور که به سالهای دبیرستان خود نزدیک می شدم

از سواری های بمب گذاری شده. ممکن است من از هر تجربه ای در دوران کودکی دست بردارم و یکی را به یک "جستجوگر هیجان"یا "ناخوشایند آدرنالین" تبدیل کنم که من در شش پرچم از ساحل های غلتکی خارج شده ام - بخشی از آن به دلیل "ترسناک اما واقعی"."داستانهایی که والدین من در مورد حوادث بزرگ شده اند. با این حال ، اکنون در زمانی زندگی می کنید که در آن هیچ راهی برای سوار شدن بر روی یک صندوقچه در جزیره کوی وجود ندارد ، از یک تخته غواصی در Sandcastle پرش کنید یا یک اسلاید را در پارک اکشن زیپ کنید ، "پارک اکشن کلاس" باعث شد تا من به نوعی دلتنگی کنم که آزادانه کاری انجام دهم. - هر چیزی - پرماجرا در دوره ای بدون ماسک که در طی آن من حتی زنده نبودم. RelatedOpinionOpinion ما می خواهیم آنچه را فکر می خواهیم بشنویم. لطفاً نامه ای را به ویرایشگر ارسال کنید. این باعث می شود که من در مورد همه خطرات سرگرم کننده و غیرمترقبه ای که تابستان گذشته می توانستم از آن استفاده کنم ، فکر کنم ، اگر من فقط می دانستم که چیزی به سادگی تعطیلات تابستانی اساساً به دلیل این امر از بین می رود. همه گیر. در عوض ، من در حال حاضر برای پاییز در دانشگاه هستم و ماه ها را دوباره تماشا می کنم که به کلاس های زوم گوش می دهم. نیازی نیست که استخوانی شکسته باشم ، اما اکنون آرزو می کنم حداقل خطر خوبی داشته باشم بینی پر از کلر و زانو خراشیده شده در استخر موج. شاید سال آینده.

منبع
مشاوره حقوقی پارک ,اکشن ,والدین ,تماشا ,مورد ,کلاس ,پارک اکشن ,اکشن کلاس ,فیلم مستند ,تعطیلات تابستانی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گلها ی سما (تربت جام) علوم ماورا اجناس فوق العاده ابوالقاسم کریمی ♡بانووووو ی شرررررررقی♡ marjaehamayesh اینجا همه چی هست