این که  ژنرال  Z  چگونه سنت‌های  دیرینه  رقص  شیر

(کالون)هنگامی که تنها ۴ سال داشت یک هدیه منحصر به فرد دریافت کرد: یک سری لباس روشن به اندازه کودک، که به او اجازه می‌داد تا از رقصندگان که هر ماه سال نوی قمری را تماشا کند، تقلید کند. او با شیطنت آن‌ها را تماشا کرده بود که آن‌ها را سرگرم کند و در خیابان محله چینی‌ها جمعیت را سرگرم کند، و او می‌دانست که می‌خواهد به سرعت به شکل هنری شرکت کند. او در مورد رقص شیر Crane "لئونگ" و یک تیم رقص شیر معروف بین‌المللی که در سبک "Hok سن" یا سبک مالزی تخصص دارد، یاد گرفت. زمانی که او ۱۴ ساله شد، شروع به آموزش با دوستانش کرد. Zhen گفت: " دیدن فرهنگ [ چینی ] کمی کاهش یافت و دیدن نسل جدید بچه‌های کوچک که قادر به تجربه آن نبودند، باعث شد که من بیشتر به ترویج فرهنگ کمک کنم." یک سنت که قدمت آن به قرون گذشته بر می‌گردد، رقص شیر نوعی هنر است که در ابتدا توسط بهترین هنرمندان رزمی انجام شد. امروزه، بخش شگفت انگیزی از نسل‌های جوان همچنان با سنت ارتباط دارند - به خصوص با کمک تکنولوژی و جنسیت بزرگ‌تر inclusion.Now ۲۴، Zhen مربی تیم شد و از آن زمان به ادامه این سنت کمک کرده‌است. او به شبکه NBC گفت که عشق او به عملکرد، به علاوه شاهد کاهش علاقه مردم به سن و سال او، او را از یکی از طرفداران و شرکت کنندگان تبدیل کرده‌است که می‌خواهند این سنت را زنده نگه دارند. یک سنت که قدمت چند قرن بر می‌گردد، رقص شیر یک artform است که در ابتدا توسط بهترین هنرهای رزمی NewsToday اجرا شد، که به طرز شگفت انگیزی بخش بزرگی از نسل‌های جوان هنوز با این سنت ارتباط دارند - - به خصوص با کمک تکنولوژی و گنجاندن بیشتر جنسیتی. اخبار NBC " بودن بیشتر کودکان در اینجا - - آن‌ها آمریکایی هستند. بسیار خوب، وقتی آمریکایی شدی، فرهنگ خود را کمی از دست می‌دهی. Karlin چان، فعال اجتماعی شهر نیویورک و مدیر of گفت: " شما مانند، از سنن خود دور می‌شوید."

گفت: " اما در چند سال گذشته تعداد زیادی از مردم به آن بازگشته اند. بسیاری از بچه‌های کالج این را می‌بینند, ویدئوی یوتیوب را می‌بینند. آن‌ها به فرهنگ خودشان برمی گردند, که واقعاً دلگرم‌کننده است. " کریستین لی که در گروه چان است, گفت که برادرانش او را به رقص شیری بردند. او همچنین گفت که این سنت می‌تواند به عنوان یک شکل فرهنگی عمل کند. او گفت: " من دوست دارم فرهنگ خود را به دیگران تقسیم کنم. " " بیایید بگوییم مردم غیر چینی, آن‌ها را می‌بینند و می‌گویند, " این چیست? من دوست دارم به آن‌ها اطلاع دهم و آن‌ها را به آن‌ها بگویم. " مارشال (مارشال) / ان‌بی‌سی " تا زمانی که به یاد داشته باشد در حال رقصیدن بوده‌است. پدرش یک سازمان فرهنگی در شهر نیویورک بود. در ابتدا یک خیابان برای مهاجران جدید - که عمدتاً مردان - برای برقراری ارتباط و بازی فوتبال بودند, پس از آغاز به برقراری ارتباط با جوانان با راه‌اندازی برنامه‌های مربیگری, ورزش و رقص شیر. هو که اکنون به عنوان مدیر تیم رقص شیر طلایی خدمت می‌کند, گفت: " من به نوعی به آن بزرگ شده‌بودم. " هو در واقع شروع به رقص شیر نکرد تا اینکه به یاد آورد و یاد گرفت چگونه سنج و ناقوس را اجرا کند. او می‌گوید: " من هرگز شیر نبودم, چون همیشه فکر می‌کردم که برای من خیلی سنگین است, اما من همیشه طرفدار موسیقی بودم. " او سپس اولین زن گروه برای نواختن پیانو شد و به زودی شروع به آموزش دیگر ن جوان کرد. " بسیاری از ژنرال z ن در تیم امروز در برنامه تابستانی دانشجویان من بودند. آن‌ها شروع کردند به تمرین در دادگاه عالی

وی افزود: " در طی سه‌تا چهار سال گذشته، بیشتر اعضای این تیم بین سنین ۱۵ تا ۲۳ سال قرار دارند. در طی سه‌تا چهار سال گذشته، ما هم اکنون هم بیشتر از یک زن Z و هم بیشتر زن شده‌ایم. ما همچنین بچه‌های کوچک شیر داریم که ۷ تا ۱۱ ساله هستند و مشارکت ن در آنجا متوقف می‌شود. هو گفت: " در حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد [همه اعضای تیم] تازه شروع به کار کردن مانند grads تازه، مقدار منصفانه در دبیرستان می‌کنند و ما هم در کالج هم داریم." در حالی که بسیاری از رقصنده‌های جدید شروع به یادگیری در ساله‌ای اولیه نوجوانی خود کرده‌اند، the یک برنامه کودکان برای رقص شیر آغاز کرده‌است، جایی که آن‌ها امیدوارند که این کار باعث جرقه زدن علاقه شود اما همچنین به اعضای جوان نقش بزرگ‌تری را برای آینده خواهد داد."

منبع
مشاوره حقوقی آن‌ها ,فرهنگ ,دارند ,ارتباط ,می‌بینند ,ن ,دوست دارم ,برقراری ارتباط ,سه‌تا چهار ,ارتباط دارند ,نسل‌های جوان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دو نقطه : معرفی و اموزش بورس کرامت اخلاقی الان بخر تحویل بگیر همه چیز درباره موضوعات ثبتی عکاسی کودک نوزاد سرطان دانلود